Угода користувача

1. Загальні положення

1.1. Сайт новин «Власна Думка» (далі — «Власна Думка») пропонує користувачеві мережі Інтернет (далі – Користувач) — використовувати свої сервіси на умовах, викладених в цій угоді (далі — «Угода», «УК»). Угода набуває чинності з моменту вираження Користувачем згоди з її умовами в порядку, передбаченому п. 1.4 Угоди.

1.2. Власна Думка пропонує Користувачам доступ до широкого спектру сервісів, включаючи засоби навігації, комунікації, пошуку, розміщення та зберігання різного роду інформації і матеріалів (контенту), персоналізації контенту, здійснення покупок і т. д. Всі існуючі на даний момент сервіси «Власна Думка» та інших компаній, умови використання яких посилаються на дану Угоду, а також будь розвиток їх і/або додавання нових є предметом цієї Угоди.

1.3. Використання сервісів Власна Думка регулюється цією Угодою, а також Політикою конфіденційності (https://vlasnadumka.info/polityka-konfidentsiynosti/), яка є невід’ємною частиною цієї Угоди. Угоду може бути змінено Власна Думка без будь-якого спеціального повідомлення, нова редакція Угоди набирає чинності з моменту її розміщення в мережі Інтернет за вказаною в цьому абзаці адресою, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди. Чинна редакція УК завжди знаходиться на сторінці за адресою https://vlasnadumka.info/uhoda-korystuvacha/.

1.4. Починаючи використовувати будь-який Сервіс / його окремі функції, або пройшовши процедуру реєстрації, Користувач вважається таким, що прийняв умови Угоди в повному обсязі, без будь-яких застережень і винятків. У разі незгоди Користувача з будь-якими з положень Угоди, Користувач не має права використовувати сервіси Власна Думка. У разі якщо Власна Думка були внесені які-небудь зміни в Угоду в порядку, передбаченому пунктом 1.3 Угоди, з якими Користувач не згоден, він зобов’язаний припинити використання сервісів Власна Думка.

2. Загальні положення про використання

2.1. Власна Думка має право встановлювати обмеження у використанні сервісів для всіх Користувачів, або для окремих категорій Користувачів (залежно від місця перебування Користувача, мови, на якій надається сервіс тощо), у тому числі: наявність/відсутність окремих функцій сервісу, строк зберігання поштових повідомлень в сервісі Власна Думка, будь-який інший контент, максимальна кількість повідомлень, які можуть бути відправлені чи отримані одним зареєстрованим користувачем, максимальний розмір поштового повідомлення або дискового простору, максимальна кількість звернень до сервісу за вказаний період часу, максимальний термін зберігання контенту, спеціальні параметри завантажуваного контенту і т. д. Власна Думка може заборонити автоматичне звернення до своїх сервісів, а також припинити прийом будь-якої інформації, згенерованої автоматично (наприклад, поштового спаму).

Власна Думка, в цілях захисту обладнання Користувача та власного обладнання, має право обмежити прийом будь-яких повідомлень своїм користувачам, якщо такі повідомлення містять шкідливі програми або код, або якщо автоматичні засоби фільтрації та антивірусного захисту Власна Думка визначили наявність таких шкідливих програм або кодів, зазначених у повідомленнях. Користувач повідомлений і згоден з тим, що Власна Думка, в зазначених цілях, має право здійснювати аналіз і дослідження таких шкідливих програм і кодів, що містяться в зазначених повідомленнях, для покращення якості роботи автоматичних засобів фільтрації і антивірусного захисту Власна Думка.

2.2. Власна Думка має право надсилати своїм користувачам інформаційні повідомлення. Використовуючи сервіси Власна Думка, Користувач дає свою згоду на отримання повідомлень рекламного характеру. Користувач має право відмовитися від отримання повідомлень рекламного характеру шляхом використання відповідного функціоналу того сервісу, в рамках якого або у зв’язку з яким користувачем були отримані повідомлення рекламного характеру.

2.3. З метою підвищення якості сервісів, Власна Думка і/або залучені ним для проведення опитування особи мають право здійснювати збір думок і відгуків Користувачів з різних питань шляхом направлення інформаційного повідомлення при черговому відвідуванні Користувачем сервісу або здійсненні зв’язку за контактними даними, вказаними Користувачем в своєму обліковому записі за допомогою телефонних дзвінків або електронних листів). Зібрані думки і відгуки можуть бути використані для формування статистичних даних, які можуть бути використані в сервісах Власна Думка. Відгуки, надані Користувачем при проведенні опитування, також можуть бути опубліковані Власна Думка в сервісах Власна Думка або в сервісах афілійованих з Власна Думка осіб, як з зазначенням імені (логіна) Користувача, так і без зазначення. При залишенні відгуків Користувач зобов’язується керуватися вимогами цієї Угоди, в тому числі вимогами, встановленими п. 4 цієї Угоди.

3. Контент Користувача

3.1. Користувач самостійно несе відповідальність за відповідність змісту контету, що розміщується Користувачем, вимогам чинного законодавства, включаючи відповідальність перед третіми особами у випадках, коли розміщення Користувачем того чи іншого контенту або зміст контенту порушує права і законні інтереси третіх осіб, в тому числі особисті немайнові права авторів, інші інтелектуальні права третіх осіб, та/або посягає на належні їм нематеріальні блага.

3.2. Користувач визнає і погоджується з тим, що Власна Думка не зобов’язаний переглядати будь-який контент, що розміщується та/або поширюваний Користувачем за допомогою сервісів Власна Думка, а також те, що Власна Думка має право (але не обов’язок) на свій розсуд відмовити Користувачеві в розміщенні і/або розповсюдженні їм контенту або видалити будь-який контент, доступний через сервіси Власна Думка. Користувач усвідомлює та згоден з тим, що він повинен самостійно оцінювати всі ризики, пов’язані з використанням контенту, включаючи оцінку надійності, повноти та корисності цього контенту.

3.3. Користувач усвідомлює і погоджується з тим, що технологія роботи сервісів може зажадати копіювання (відтворення) вмісту Користувача Власна Думка, а також його переробки для відповідності технічним вимогам того чи іншого сервісу Власна Думка.

4. Умови використання сервісів Власна Думка

4.1. Користувач самостійно несе відповідальність перед третіми особами за дії, пов’язані з використанням Сервісу, в тому числі, якщо такі дії призведуть до порушення прав та законних інтересів третіх осіб, а також за дотримання законодавства при використанні Сервісу.

4.2. При використанні сервісів Власна Думка Користувач не має права:

4.2.1. завантажувати, публікувати, передавати або іншим способом розміщувати та/або поширювати контент, який є незаконним, шкідливим, наклепницьким, ображає моральність, демонструє (або є пропагандою) насильства і жорстокості, порушує права інтелектуальної власності, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу будь-яких осіб чи організацій, містить елементи (або є пропагандою) порнографії, дитячої еротики, являє собою рекламу (або є пропагандою) послуг сексуального характеру (у тому числі під виглядом інших послуг), роз’яснює порядок виготовлення, застосування або іншого використання наркотичних речовин або їх аналогів, вибухових речовин чи іншої зброї;

4.2.2. порушувати права третіх осіб, у тому числі неповнолітніх осіб та / або завдавати їм шкоди у будь-якій формі;

4.2.3. видавати себе за іншу людину або представника організації та/або співтовариства без достатніх на те прав, в тому числі за співробітників Власна Думка, за модераторів форумів, за власника сайту, а також застосовувати будь-які інші форми і способи незаконного представництва інших осіб в мережі, а також вводити користувачів або Власна Думка в оману щодо властивостей і характеристик будь-яких суб’єктів або об’єктів;

4.2.4. завантажувати, публікувати, передавати або іншим способом розміщувати та/або поширювати контент, при відсутності прав на такі дії згідно із законодавством або за якими-небудь договірними відносинами;

4.2.5. завантажувати, публікувати, передавати або іншим способом розміщувати та/або поширювати не дозволену спеціальним чином рекламну інформацію, спам (в тому числі і пошуковий), списки чужих адрес електронної пошти, схеми «пірамід», багаторівневого (мережевого) маркетингу (MLM), системи інтернет-заробітку та e-mail бізнесів, «листи щастя», а також використовувати сервіси Власна Думка для участі в цих заходах, або використовувати сервіси Власна Думка виключно для перенаправлення користувачів на сторінки інших доменів;

4.2.6. завантажувати, посилати, передавати або будь-яким іншим способом розміщувати і / або поширювати будь-які матеріали, що містять віруси або інші комп’ютерні коди, файли або програми, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп’ютерного або телекомунікаційного обладнання або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів і програми для їх генерації, логіни, паролі та інші засоби для отримання і розміщення посилань на вищевказану інформацію;

4.2.7. несанкціоновано збирати та зберігати Персональні дані інших осіб;

4.2.8. порушувати нормальну роботу веб-сайтів і сервісів Власна Думка;

4.2.9. сприяти діям, спрямованим на порушення обмежень і заборон, що накладаються Угодою;

4.2.10. іншим чином порушувати норми законодавства, у тому числі норми міжнародного права.

5. Виключні права на зміст сервісів і контент

5.1. Всі об’єкти, доступні через сервіси Власна Думка, в тому числі елементи дизайну, текст, графічні зображення, ілюстрації, відео, програми для ЕОМ, бази даних, музика, звуки та інші об’єкти (далі – зміст сервісів), а також будь-який контент, розміщений на сервісах Власна Думка, є об’єктами виняткових прав Власна Думка, Користувачів та інших правовласників.

5.2. Використання контенту, а також будь-яких інших елементів сервісів можливо тільки в рамках функціоналу, пропонованого тим чи іншим сервісом. Ніякі елементи змісту сервісів Власна Думка, а також будь-який контент, розміщений на сервісах Власна Думка, не можуть бути використані іншим чином без попередньої згоди правовласника. Під використанням маються на увазі, в тому числі: відтворення, копіювання, переробка, поширення на будь-якій основі, відображення у фреймі і т. д. Виняток становлять випадки, прямо передбачені законодавством України або умовами використання того чи іншого сервісу Власна Думка.

Використання Користувачем елементів змісту сервісів, а також будь-якого контенту для особистої некомерційної діяльності, дозволяється за умови збереження всіх знаків охорони авторського права, суміжних прав, товарних знаків, інших повідомлень про авторство, збереження ім’я (або псевдоніму) автора/найменування правовласника в незмінному вигляді, збереження відповідного об’єкта в незмінному вигляді. Виняток становлять випадки, прямо передбачені законодавством України або Угодою користувача того чи іншого сервісу Власна Думка.

6. Сайти і контент третіх осіб

6.1. Сервіси Власна Думка можуть містити посилання на інші сайти в мережі Інтернет (сайти третіх осіб). Зазначені треті особи та їх контент не перевіряються Власна Думка на відповідність тим чи іншим вимогам достовірності, повноти, законності тощо). Власна Думка не несе відповідальність за будь-яку інформацію, матеріали, розміщені на сайтах третіх осіб, до яких Користувач отримує доступ з використанням сервісів, в тому числі, за будь-які думки або твердження, висловлені на сайтах третіх осіб, рекламу тощо, а також за доступність таких сайтів або контенту, та наслідки їх використання Користувачем.

6.2. Посилання (у будь-якій формі) на будь-який сайт, продукт, послугу, будь-яку інформацію комерційного або некомерційного характеру, розміщене на Сайті, не є схваленням або рекомендацією даних продуктів (послуг, діяльності) з боку Власна Думка, за винятком випадків, коли на це прямо вказується на ресурсах Власна Думка.

7. Реклама на сервісах Власна Думка

7.1. Власна Думка несе відповідальність за рекламу, розміщену ним на сервісах Власна Думка, в межах, встановлених законодавством України.

8. Відсутність гарантій, обмеження відповідальності

8.1. Користувач використовує сервіси Власна Думка на свій власний ризик. Сервіси надаються «як є». Власна Думка не приймає на себе ніякої відповідальності, в тому числі за відповідність сервісів цілям Користувача;

8.2. Власна Думка не гарантує, що: сервіси відповідають/будуть відповідати вимогам Користувача; сервіси будуть надаватися безперервно, швидко, надійно і без помилок; результати, які можуть бути отримані з використанням сервісів, будуть точними і надійними і можуть використовуватися для будь-яких цілей або в якій-небудь якості (наприклад, для встановлення та/або підтвердження яких-небудь фактів); якість будь-якого продукту, послуги, інформації тощо, отриманих з використанням сервісів, буде відповідати очікуванням Користувача;

8.3. Будь-які інформацію та / або матеріали (в тому числі завантажуване ПЗ, листи, будь-які інструкції та керівництва до дії і т. д.), доступ до яких Користувач отримує з використанням сервісів Власна Думка, користувач може використовувати на свій власний страх і ризик, і самостійно несе відповідальність за можливі наслідки використання зазначених інформації та/або матеріалів, в тому числі за шкоду, яку це може заподіяти комп’ютеру користувача або третім особам, за втрату даних;

8.4. Власна Думка не несе відповідальності за будь-які види збитків, що сталися внаслідок використання Користувачем сервісів Власна Думка або окремих частин/функцій сервісів;

9. Інші положення

9.1. Ця Угода являє собою договір між Користувачем і Власна Думка щодо порядку використання сервісів і замінює собою всі попередні угоди між Користувачем і Власна Думка.

9.2. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані цією Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України. Всі можливі суперечки, що випливають з відносин, регульованих цією Угодою, вирішуються в порядку, встановленому чинним законодавством України, за нормами українського права. Скрізь по тексту цієї Угоди, якщо явно не вказано інше, під терміном «законодавство» розуміється як законодавство України, так і законодавство місця перебування Користувача.

9.3. Щодо послуг, що надаються в рамках цієї Угоди на безоплатній основі, норми про захист прав споживачів, передбачених законодавством України, не можуть бути застосовані до відносин між Користувачем і Власна Думка.

9.4. У разі якщо сервіси Власна Думка передбачають можливість оформлення платної підписки, то внесення плати за підписку здійснюється Користувачем в порядку передоплати. З метою оформлення підписки і подальшої можливості оплати підписки Користувач прив’язує свою банківську карту до свого облікового запису (далі — Прив’язана карта). Для цілей цієї Угоди будь-яка банківська карта, прив’язана до облікового запису Користувача (в тому числі прив’язана при оформленні підписки на сервісах Власна Думка або до оформлення передплати, або після її оформлення), вважається Прив’язаною картою. Власна Думка має право списати суму, що становить вартість підписки на сервісах Власна Думка з будь-якої з Прив’язаних карт. При наданні даних Прив’язаної карти і подальшому використанні Прив’язаної карти Користувач підтверджує і гарантує, що надав достовірну та повну інформацію про дійсну банківську карту, видану на його ім’я; дотримання ним правил міжнародних платіжних систем і вимог банку-емітента, який випустив Прив’язану карту, в тому числі щодо порядку проведення безготівкових розрахунків.

9.5. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Власна Думка агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.

9.6. Якщо з тих чи інших причин одне або декілька положень цієї Угоди будуть визнані недійсними або не мають юридичної сили, це не впливає на дійсність або застосовність інших положень Угоди.

9.7. Бездіяльність з боку Власна Думка у разі порушення Користувачем або іншими користувачами положень Угод не позбавляє Власна Думка права зробити відповідні дії на захист своїх інтересів пізніше, а також не означає відмови Власна Думка від своїх прав у разі вчинення в подальшому подібних порушень.

9.8. Ця Угода складена українською мовою і в деяких випадках може бути надана Користувачеві для ознайомлення на іншій мові. У разі розбіжності україномовної версії Угоди та версії Угоди іншою мовою, застосовуються положення версії цієї Угоди українською мовою.

Дата публікації 21.06.2019 р.