В САП заявили, що продовжують розслідувати законність отримання премії Коболєвим

Спеціальна антикорупційна прокуратура продовжує розслідувати законність отримання головою НАК “Нафтогаз України” Андрієм Коболєвим премії у значно великому розмірі. Про це САП повідомила у відповіді на запит голови політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народного депутата Віктора Медведчука, відповідні матеріали він розмістив на своїй сторінці у Twitter.

Нагадаємо, 25 березня Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо виплати премії голові правління ПАТ “НАК “Нафтогаз України” Андрію Коболєву.

Позивач просить суд визнати протиправною та скасувати повністю вимогу ДАСУ, в якій сказано про те, що премію у великому розмірі було виплачено голові правління компанії Андрію Коболєву з порушенням постанови уряду.

У цій вимозі зазначено й про те, що під час проведення ревізії фінансово-господарської діяльності ПАТ “НАК “Нафтогаз України” було встановлено порушення законодавства, зокрема без підстав списано дебіторську заборгованість ПАТ “Газпром” на суму понад 11 млн грн, чим заподіяно збитків на зазначену суму.

Нагадаємо, наприкінці травня 2018 року стало відомо, що наглядова рада “Нафтогазу” ухвалила рішення щодо виплати бонусів правлінню компанії у зв’язку з перемогою в Стокгольмському арбітражі в суперечці з “Газпромом”.

Згодом стало відомо, що Коболєв отримав премію і перевів її своїй матері до США. 

Раніше ми повідомляли, що САП офіційно вручила підозру Андрію Садовому.

Будьте першим, щоб коментувати на "В САП заявили, що продовжують розслідувати законність отримання премії Коболєвим"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*