Зеленський обговорив з главою Єврокомісії питання безперебійного транзиту газу газопроводами України

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Як повідомляється, сторони продовжили обговорення актуальних питань порядку денного Україна – ЄС.

Зеленський поінформував очільницю Єврокомісії про підсумки “нормандської зустрічі”, яка відбулася 9 грудня в Парижі, та наголосив на важливості виконання РФ досягнутих домовленостей.

“Урсула фон дер Ляєн привітала зусилля української сторони, докладені з метою відновлення переговорів у “нормандському форматі”, та досягнення вагомих результатів зустрічі”, – зазначили в ОП.

Повідомляється, що сторони також обговорили питання забезпечення безперебійного транзиту газу газопроводами України та перспективи укладення нової угоди з РФ. Домовлено продовжити відповідну роботу, зокрема за підтримки нового складу Європейської комісії в тристоронньому форматі.

Лідери узгодили кроки, необхідні для виділення найближчим часом другого траншу макрофінансової допомоги ЄС в обсязі 500 млн євро.

Зеленський також запропонував віднайти шляхи для якнайшвидшого підписання угоди між Україною та ЄС про спільний авіаційний простір.

Нагадаємо, у РФ анонсували нову зустріч з транзиту газу.

Будьте першим, щоб коментувати на "Зеленський обговорив з главою Єврокомісії питання безперебійного транзиту газу газопроводами України"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*